SuperStar 2018: Kdo zvítězil u diváků v posledním castingovém díle? (VÝSLEDKY)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-6-dil-kdo-vypadl-vcera Minulý týden proběhl vůbec poslední castingový díl pěvecké show SuperStar 2018. Castingový díl s pořadovým číslem šest přinesl deset postupujících soutěžících, kteří postoupili do druhé fáze s názvem Super Výběr, jehož první díl budeme moci vidět už dnes večer na obrazovkách TV Nova a TV Markíza.

Hlasovat jste mohli po celý uplynulý týden. Výsledky obsahují hlasy sečtené jak z tohoto webu, tak také z hlasování na facebooku ihned po odvysílání daných vystoupení. Hlasy se sčítají, proto se může stát, že soutěžící, který vedl na webu, může skončit v konečných výsledcích na nižších pozicích, jelikož na facebooku se divákům například tolik nelíbil jako divákům tady na webu (může se to stát i naopak samozřejmě). Od živých přímých kol se bude hlasovat už pouze zde na webu.

Výsledky hlasování ankety Popularity Poll – 6.díl – 31.3-1.4.2018


1. Timea Lacová – 595 bodů

2. Patrik Němec – 354 bodů

3. Richard Chovan – 268 bodů

4. Victor Peeters – 175 bodů

5. Jasmína Tůmová – 167 bodů

Sponzorované odkazy:

6. Ester Kubátová – 113 bodů

7. Lucie Pospíšilová – 86 bodů

8. Marcela Rezková – 78 bodů

9. Pavel Dostál – 65 bodů

10. Tomáš Křížka – 34 bodů

Jak můžeme vidět tak ze 6.dílu se divákům nejvíce líbila soutěžící Timea Lacová. Na druhém místě se umístil Patrik Němec a na třetím Richard Chovan. Kdo naopak získal nejmenší počet hlasů od diváků byl bratr Daniela Křížky – Tomáš.

Jak se vám líbí výsledky?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít