SuperStar 2018: Kdo vypadl a kdo postoupil v 2.semifinále? Výsledky 6.5.2018 (VIDEO)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-kdo-vypadl-kdo-postoupil-6-5-2018-vysledky Máme za sebou v pořadí 2.semifinále SuperStar 2018, ve kterém jsme oproti předchozímu chlapeckému kolu viděli deset dívek, které bojovaly o hlasy televizních diváků a také o hlasy poroty.

Za celý večer jsme slyšeli deset písní plus jednu společnou. Koho televizní diváci poslali dále a kdo naopak svou působnost v SuperStar 2018 ukončil? Přinášíme výsledky, kdo postoupil v SuperStar 2018 a kdo vypadl v následujícím videu.

Stejně jako první semifinále, tak i rozhodnutí v pořadí druhého semifinále se skládalo ze dvou částí. Jako první nám moderátoři oznámili jméno, kdo obdržel nejvíce SMS hlasů diváků a postoupil tak do finálových živých kol. Po oznámení vítěze diváckého SMS hlasování přišla na řadu porota, která oznámila, které čtyři zpěvačky pouští dále.

VIDEO: Výsledky – SuperStar 2018: 6.5.2018

Nejvíce SMS hlasů získala od televizních diváků Tereza Anna Mašková Další čtyři jména, která vybrala porota najdete ve videu zde.

Souhlasíte s postupující pětici zpěvaček? Napište nám svůj názor do komentářového prostoru pod článkem.

Již příští neděli uvidíme vůbec první finálové kolo, ve kterém se utká pětice nejlepších divek a pětice nejlepších kluků v ryze diváckém SMS hlasování, porota již nebude mít na postup soutěžících vliv.

[wpdevart_poll id=“88″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít