SuperStar 2018: Kdo nemá povoleno se přihlásit do páté série?

Sponzorované odkazy

Castingy letošní SuperStar 2018 se pomalu, ale jistě blíží. Vůbec první město, které přivítá nové uchazeče do páté série Česko Slovenské SuperStar bude Ostrava, a to již 11.11.2017.

Spousta z vás již odeslala přihlášku, ale zatím stále na vyjádření produkce čeká. Sledovat aktuální stav vašich kolegů můžete v anketě, která je přiložena ke článku zde.

Tento článek se ovšem bude zaměřovat na ty, kteří se ještě nepřihlásili, ale uvažují o tom. Do pátého ročníku SuperStar 2018 se totiž nemůže přihlásit každý.

Pravidlo č. 1 – věk

Jak určitě víte, tak SuperStar je oproti své sesterské show Hlas ČeskoSlovenska limitována věkem. Do show se mohou přihlásit pouze soutěžící, kteří jsou v tomto věkovém rozmezí:

15 – 28 let
Pokud má soutěžcí méně než 18 let, musí být v doprovodu svého zákonného zástupce (nejčastěji rodiče).

Pravidlo č. 2 – působnost v předchozích sériích

Pokud již některý z vás bojoval v SuperStar a dostal se až do přímých přenosů, bohužel by se již neměl dále hlásit do nového ročníku.

Sponzorované odkazy:

Pravidlo č. 3 – trvalý pobyt mimo Česko Slovensko

Pokud má soutěžící trvalý pobyt mimo Českou či Slovenskou republiku, neměl by se rovněž do pátého ročníku hlásit. Předpokládá se rovněž znalost češtiny na základní bázi.

Pravidlo č.4 – známé osobnosti

SuperStar 2018 je přiležitostí pro neznámé tváře, které se chtějí dostat na českou a slovenskou hudební scénu. Celebrity, které jsou již v obou krajiných známé, by tedy měli přenechat své místo těmto začínajícím hvězdám.

Pokud vás zajímá, jak jednotliví soutěžící předchozích sérií SuperStar změnili svůj vzhled v průběhu několika let po skončení jejich série, můžete se podívat na jejich fotografie podívat na oficiálním webu televize Nova zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít