SuperStar 2018: Kdo je nejméně oblíbený porotce před začátkem show?

Sponzorované odkazy

Je to již měsíc, co nám televize Nova a Markíza odhalila čtveřici jmen, která budou v letošním pátém ročníku porotcovat. Společně s odhalením čtveřice hudebních osobností Česka a Slovenska jsme umístili na našem webu hlasování, ve kterém jste mohli projevit své sympatie k jednotivým porotcům.

Jak si porotci po skoro jednom měsíci hlasování vedou před startem SuperStar 2018 u vás, televizních diváků? Přinášíme vám výsledky.

Výsledky vám přinášíme ve dvou variantách. V té první variantě se podíváme, kdo z poroty je u diváků obecně vítaný a kdo naopak ne. V druhé variantě vám ukážeme pořadí jednotlivých porotců, tak jak jste je zvolili svými hlasy.

Kdo je nejméně oblíbeným porotcem SuperStar 2018:

Jediným porotcem, který v našem hlasování získal více záporných hlasů než kladných je Matěj Ruppert. Stává se tak jediným porotcem, u kterého byste byli rádi, kdyby v porotě vůbec nebyl. Zbylá tři jména porotců získala ať už těsně, či s velkým náskokem většinový počet kladných (pozitivních) hlasů.

Matěj Ruppert –  52.63 % záporných hlasů diváků

Kdo je nejoblíbenějším porotcem SuperStar 2018:

V druhé variantě výsledků se podíváme naopak na to, kdo z poroty je u vás nejoblíbenější. Zde s velkým přehledem vyhrál Pavol Habera, který získal takřka celkovou převahu kladných hlasů diváků. Celkové pořadí můžete vidět zde:

1. Pavol Habera – 97.3% kladných hlasů (2.7% záporných hlasů)
2. Katarína Knechtová – 63.89% kladných hlasů (36.11% záporných hlasů)
3. Ben Cristovao – 57.5% kladných hlasů (42.5% záporných hlasů)
————————————————————————
4. Matěj Ruppert – 47.37% kladných hlasů (52.63% záporných hlasů)

Sponzorované odkazy:

Pokud bychom tedy čísla výsledků hlasování měli převést do slov, tak jsou diváci naprosto spokojeni s Pavlem Haberou, spíše spokojeni s Katarínou Knechtovou a Benem Cristovao a naopak nespokojeni s Matějem Ruppertem.

Souhlasíte?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít