SuperStar 2018: Kdo je dnes u diváků na odstřel? Výsledky Popularity Poll (TOP10)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-top10-vysledky-popularity-poll Celý uplynulý týden jste mohli opět na našem webu hlasovat o tom, kdo z finálové TOP10 se vám nejvíce líbí a přejete si tak ze všeho nejvíce jeho vítězství v Česko Slovenské SuperStar 2018. Hlasování tohoto typu je na našem česko-slovenském trhu ojedinělé. Hlasování totiž není veřejně viditelné, ale hlasuje se „tajně“, to znamená, že každý příchozí hlasující vidí pouze jména a sám zvolí svého vítěze, tak jak to cítí. Díky tomu nejsou nově příchozí čtenáři nijak ovlivňování a mohou volit rovněž podle svého vlastního cítění.

Nyní se tedy pojďme podívat, jak jste hlasovali vůbec poprvé pro smíšenou desítku zpěváků a zpěvaček. Celkem dorazilo do hlasování jeden a půl tisíce hlasů. Takto byste si to přáli vy, aby to dopadlo.

Výsledky popularity Poll – TOP10 – 13.5.2018

1. Tereza Anna Mašková – 24.4 %
2. Eliška Rusková – 21.4 %
3. Karmen Pál-Baláž – 17 %
4. Jakub Pružinský – 11 %
5. Petr Borkovec – 8.8 %
6. Richard Chovan – 4.6 %
7. Bryan Gandola – 4 %
8. Dominik Gerda – 3.7 %
—————————
9. Adéla Kvitová – 3.3 %
10. Aneta Horňáková – 1.8 %


Pokud by to záleželo nyní na čtenářích našeho webu, tak by ze soutěže vyřadili dvojici dívek Adélu Kvitovou a Anetu Horňákovou.

Ze všeho nejvíce si diváci v tuto chvíli přejí vítězství Terezy Anny Maškové. To, zda se tak skutečně stane, se dozvíme už večer, kdy uvidíme vůbec první živé kolo letošní TOP10. Pokud chcete vědět, co budou zpívat, přejděte do článku zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít