SuperStar 2018 již za dva týdny poprvé s moderátorkou Jasmínou Alagič

Sponzorované odkazy

superstar 2018

Foto: Jasmín Alagič nastoupí do SuperStar 2018 už za dva týdny

Pěvecké show SuperStar 2018 bude mít poprvé od svého zahájení vysílání na konci února oficiálně svou moderátorku. Ačkoliv se pěvecká show vysílá již více jak měsíc, během castingových dílů jsme mohli slyšet pouze komentářový monolog. To se již za dva týdny změní.

Pátý ročník pěvecké show totiž postupuje do další fáze, ve které se objeví pouze ti lepší zpěváci, které porota ve veřejných castinzích poslala dále. Tyto soutěžící bude příležitostně doprovázet a vyzpovídávát nová slovenská moderátorka Jasmína Alagič.

Jasmína, která je bývalá finalitka soutěže krásy Miss Universe Slovensko, dostala nabídku na moderování tohoto pátého ročníku dříve než její kolega Leoš Mareš, který byl oznámen veřejnosti jako druhý moderátor SuperStar 2018 o pár týdnů později než Jasmína.

Dle dostupných informací byla původně jako první oslovena Adéla Vinczeová (dříve Banášová) ta ovšem nabídku údajně odmítla s důvodem, že by se v této soutěži již nevyvíjela.

Jasmína tedy nastoupí již za dva týdny do divadelního super výběru, Leoš Mareš ji doplní o dva týdny později v přímých přenosech. Celá show se bude vysílat až do konce května, kdy se dozvíme, kdo se stane v pořadí pátý vítěz této pěvecko-talentové show.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít