SuperStar 2018 již má své velké favority na vítězství, kdo vede?

Sponzorované odkazy

superstar 2018

Foto: SuperStar 2018 zná většinu svých postupujících

Pěvecké show je na televizních obrazovkách pět týdnů. Za těchto pět týdnů stihla porota ve složení Pavol Habera, Katarína Knechtová, Ben Cristovao a Matěj Ruppert říci své ano skoro padesáti postupujícím soutěžícím, kteří tak mají stále šanci stát se v pořadí pátou česko-slovesnkou SuperStar 2018.

Mezi největšími favority jsou například sedmnáctiletý Ladislav Angyal, který porotu ohromil svým optimistickým pohledem na život, ačkoliv se zmítá ve velmi náročných životních podmínkách. Tento mladý zpěvák žije pouze se svoji matkou na ubytovně. Ladilav, jehož vlastnoručně napsaná píseň Pošta sbírá statisíce shlédnutí na interentu, postoupil do dalšího kola a je nyní dle hlasování diváků na internetu hlavním favoritem na celkovu výhru. Mezi dalšími favority jsou například Denisa Čermáková či filipínec Bryan Gandola. Vítěze jednotlivých dílů u diváků můžete vidět v sekci Výsledky.

Show patří v této chvíli sobotní večerní slot na televizi Nova. Na Slovensku je pátý ročník vysílaný v neděli večer, kdy jej vysílá komerční televizní jednička TV Markíza.

Celkově diváky čekaj ještě poslední dva castingové díly, ve kterých se „dosbírají“ poslední uchazeči, z nichž pak v uzším divadelním výběru vyřadí porota tři čtvrtiny soutěžících. Následně již budou moci vzít osud soutěžících do rukou televizní diváci a za své favority zahlasovat.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít