SuperStar 2018 je více sledovaná než show Robinsonův ostrov

Sponzorované odkazy

superstar 2018

Foto: Pěvecká show SuperStar 2018 vítězí na Robinsonovým ostrovem

Pěvecká show SuperStar 2018 se posouvá do své druhé poloviny, ve které již televizní diváci uvidí pouze ty dobré zpěváky. Čekají nás totiž super výběry, ze kterých vzejde semifinálová sestava pro přímé přenosy.

Letošní pátý ročník je stěžejním vysílacím pořadem televize Nova pro tuto jarní sezónu. Kromě pěvecké show se mohou televizní diváci dívat rovněž na reality show Robinsonův ostrov, který se vysílá dvakrát týdně. SuperStar 2018 se vysílá pouze jednou, a to v sobotu.

Jelikož se pátý ročník pěvecké soutěže vysílá již skoro měsíc v České republice, je možné porovnat obě stěžejní reality show. Jsou to totiž tyto dvě reality show, na které televize Nova vsází ze všeho nejvíce své karty v rámci své jarní televizní sezóny. Obě show se pohybují ve sledovanosti od 500 do 750 tisíc diváků, přičemž trosečnická show se blíží spíše k dolní polovině tohoto rozpětí, zatímco pěvecká show spíše k horní polovině (kolem 700 tis. divák).

SuperStar 2018 tedy zatím v porovnání s Robinsonovým ostrovem v celkové sledovanosti vítězí. Co se týče diváckého podílu, na který TV Nova cílí, jsou výsledky podobné. Obě show jsou totiž cíleny primárně na mladší publikum, které jak SuperStar tak také Robinsona na Nově sleduje ve velkém počtu.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít