SuperStar 2018: Jaké jsou aktuální dojmy diváků z vítěze? První statistiky jsou venku

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vitez-tereza-anna-maskova A je konec. Skončila nám pátá série Česko Slovenské SuperStar 2018, ve které vyhrála Tereza Anna Mašková. Ta získala kromě titulu také finanční odměnu dvou miliónů korun. Pokud vás zajímá, jaké jsou aktuální pocity diváků z vítěze, přinášíme vám první statistiky.

Ještě před velkým Super Finále to vypadalo trošku jinak, než jaké byly celkové výsledky. V hlasování Popularity Poll vyhrála Tereza s 52% hlasů, na druhém místě skončila Karmen Pál-Baláž a na třetím Eliška Rusková. Stejně to viděli i bookmakeři, kteří tipovali rovněž toto pořadí. Eliška Rusková ovšem zabojovala pořádně. O nic ji nešlo. Všichni ji už řadili na třetí místo, proto byla uvolněná a podala skvělé výkony. Karmen u které se zvyšoval tlak ze strany slovenského národa, byla nervózní (a šlo to cítit přes obrazovku), bohužel tedy nepodala 100% výkon, což se projevilo v diváckém SMS hlasování.

Jaké jsou nyní aktuální názory diváků po skončení Super Finále? Opět jsme ihned po odvysílání zveřejnili hlasování, abychom pocity diváků převedly do říše čísel. Do hlasování se zapojilo již skoro dva tisíce diváků, výsledky již tedy mají určitou váhu.

60% diváků souhlasí s umístěním Karmen Pál-Baláž na třetím místě. Zbylých 40% diváků spokojena není a přála si tam Elišku. Reálné SMS výsledky tedy budou nejspíš v podobném duchu. Eliška mohla postoupit do duelu skutečně velmi těsně. Výsledky reálného SMS hlasování nám TV Nova a Markíza určitě brzy odhalí.

Co se týče samotného vítězství Terezy Maškové v závěrečném souboji, tak zde již panuje větší souhlas diváků. 70% všech diváků souhlasí s vítězstvím Terezy Maškové v SuperStar 2018. 30% z nich si Terezu nepřála a chtěla na prvním místě spíše Elišku nebo Karmen.

Jakmile budou známy výsledky SMS hlasů, jako první se je dočtete na našem webu, zachovejte nám proto svou přízeň.

Pokud jste neviděli včerejší Super Finále s datem 10.6.2018, můžete se na celé finále podívat online na webu zde.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít