SuperStar 2018: Jak probíhaly castingy v Ostravě a Brně? Podrobné info zde

Sponzorované odkazy

SuperStar 2018 má za sebou vůbec první dva castingy v Brně a v Ostravě. Oba castingy probíhaly o víkendu, v sobotu a neděli.

Již příští víkend nás čeká další porce castingů, a to na slovenském území. Představí se Žilina a Košice.

Pokud Vás zajímá, co vás na těchto castingových výběrových řízení bude čekat, přinášíme Vám podrobnější informace o tom, co se dělo v Brně a Ostravě.

SuperStar 2018 Zatím bez hvězdné poroty

Porota složená ze známých tváří Česka a Slovenska stále nebyla odhalena veřejnosti, nesetkáte se s ní tedy ani na castinzích na Slovensku ani v Praze. Zpívat se zatím tedy bude před „náhradní porotou“, která zatím hvězdnou porotu zaskakuje. Hodnotit vás tedy budou lidé, kteří mají kompetence k tomu posoudit, zda máte či nemáte pěvecký talent, avšak nejsou široké veřejnosti nijak známí.

Můžete přijít i bez vyplněného formulaře na internetu

Pokud nevíte, zda dorazit na casting i přesto, že nemáte vyplněný formulář, tak zde je pro vás připravena kladná odpověď. Stačí, když dorazíte osobně na jakýkoliv nadcházející casting, na informacích vám dají dotazník, který vyplníte, a následně získáte své ID číslo, pod kterým budete vystupovat. Pokud jste formulář již vyplnili na internetu, stačí když si dotazník, který vám přišel v e-mailu od dramaturgie vytisknete doma, vyplníte a přinesete na casting.

Dostanete nálepku s ID číslem

Na informacích dostanete nálepku s ID číslem, kterou si na sebe nalepíte.

Sponzorované odkazy:

Dlouhé čekání

Následně již budete pouze čekat čekat čekat, než nevyvolají vaše číslo. Připravte si tedy pořádnou dávku trpělivosti. Můžete se stát, že budete čekat i půl dne.

Jakmile příjdete na řadu

Jakmile vyvolají vaše číslo, příjdete před porotu, řeknete pár slov o sobě a zazpíváte dvě písničky. Pak chvíli počkáte na to, co vám řeknou. Verdikt dostanete ihned, takže jakmile se budete vracet zpět ke svým známým na chodbu, budete již vědět.

Byli jste v Ostravě či Brně na castingu k ČeskoSlovenské SuperStar 2018? Napište nám, co vás zaujalo či rozčílilo do komentářů pod článkem.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít