SuperStar 2018: Jak probíhaly castingy v Ostravě a Brně? Podrobné info zde

Sponzorované odkazy

SuperStar 2018 má za sebou vůbec první dva castingy v Brně a v Ostravě. Oba castingy probíhaly o víkendu, v sobotu a neděli.

Již příští víkend nás čeká další porce castingů, a to na slovenském území. Představí se Žilina a Košice.

Pokud Vás zajímá, co vás na těchto castingových výběrových řízení bude čekat, přinášíme Vám podrobnější informace o tom, co se dělo v Brně a Ostravě.

SuperStar 2018 Zatím bez hvězdné poroty

Porota složená ze známých tváří Česka a Slovenska stále nebyla odhalena veřejnosti, nesetkáte se s ní tedy ani na castinzích na Slovensku ani v Praze. Zpívat se zatím tedy bude před „náhradní porotou“, která zatím hvězdnou porotu zaskakuje. Hodnotit vás tedy budou lidé, kteří mají kompetence k tomu posoudit, zda máte či nemáte pěvecký talent, avšak nejsou široké veřejnosti nijak známí.

Můžete přijít i bez vyplněného formulaře na internetu

Pokud nevíte, zda dorazit na casting i přesto, že nemáte vyplněný formulář, tak zde je pro vás připravena kladná odpověď. Stačí, když dorazíte osobně na jakýkoliv nadcházející casting, na informacích vám dají dotazník, který vyplníte, a následně získáte své ID číslo, pod kterým budete vystupovat. Pokud jste formulář již vyplnili na internetu, stačí když si dotazník, který vám přišel v e-mailu od dramaturgie vytisknete doma, vyplníte a přinesete na casting.

Dostanete nálepku s ID číslem

Na informacích dostanete nálepku s ID číslem, kterou si na sebe nalepíte.

Dlouhé čekání

Následně již budete pouze čekat čekat čekat, než nevyvolají vaše číslo. Připravte si tedy pořádnou dávku trpělivosti. Můžete se stát, že budete čekat i půl dne.

Jakmile příjdete na řadu

Jakmile vyvolají vaše číslo, příjdete před porotu, řeknete pár slov o sobě a zazpíváte dvě písničky. Pak chvíli počkáte na to, co vám řeknou. Verdikt dostanete ihned, takže jakmile se budete vracet zpět ke svým známým na chodbu, budete již vědět.

Byli jste v Ostravě či Brně na castingu k ČeskoSlovenské SuperStar 2018? Napište nám, co vás zaujalo či rozčílilo do komentářů pod článkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít