SuperStar 2018: Jak dopadne Patrik Filip Koska a Petr Borkovec? Víme to!

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-patrik-filip-koska-petr-borkovec

Už za pár dní nás čeká vůbec první Super Výběr, ve kterém uvidíme, jak 120 nejlepších zpěváků a zpěvaček z celého Česko Slovenska bude bojovat zuby nehty o setrvání v soutěži. Již minulý týden jsme vám odhalili, jak dopadne z koktání vyléčená Denisa Čermáková, která zazářila v 1.díle pěvecké show SuperStar 2018. Nyní je na řadě poodhalit další zajímavé informace, které s blížícím se prvním živým semifinálovým kolem pomaličku vyplouvají na povrch.

Velkou diváckou přízeň získali v minulých dílech Patrik Filip Koska a Petr Borkovec. Patrika si diváci pamatují díky jeho improvizovaném přednesu, kdy musel před porotou zameditovat a přímo v tomto rozpoložení zazpívat své připravené písně. Druhý z chlapců – Petr Borkovec byl hvězda druhého castingového dílu, ve kterém vystupoval jako poslední.

V hlasování Popularity Poll skončil u diváků Patrik Filip Koska na třetím místě. Petr na místě pátém. Jak ale tito dva soutěžící dopadnou reálně? Máme informace o tom, jak tito dva soutěžící v SuperStar 2018 skutečně skončí. Pokud si nechcete kazit moment překvapení, dále nečtěte.

Petr Borkovec projde SuperVýběrem a postoupí do semifinálového přímého přenosu

 
 

[wpdevart_poll id=“70″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

 
 

Patrik Filip Koska postoupí první fází, ale následně bude vyřazen po duetu.

 
 
[wpdevart_poll id=“69″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít