SuperStar 2018: Hlasování Popularity Poll startuje. Zvolte toho nejlepšího z 1.dílu

Sponzorované odkazy

superstar-2018-hlasovani-popularity-poll-anketa A je to tady. Zahajujeme vůbec první anketu s názvem Popularity Poll pro letošní pátý ročník Česko Slovenské SuperStar 2018. Tato anketa monitoruje, jak si jednotliví zpěváci a zpěvačky vedou v průběhu celé show, a to od úplného začátku až do jejich vyřazení.

Každý týden zde na webu bude probíhat hlasování, ve kterém budete volit své oblíbence podle toho, jak se vám kdo líbil. Po každém odvysílaném díle bude hlasování opět spuštěno znovu a bude doplněno o nové postupující zpěváky a zpěvačky, díky tomu tak budete moci vidět týden co týden, jak se jednotlivé šance na celkové vítězství u jednotlivých soutěžících mění.

Nyní máme za sebou tedy vůbec 1.díl SuperStar 2018. Do dalšího kola postoupilo z 1. dílu 12 nejlepších, přičemž nám televize Nova a Markíza ukázala v delších záběrech osm z nich. A právě těchto osm bude předmětem vůbec prvního hlasování ankety Popularity Poll.

Nůže, pusťte se do toho.

Svůj žebříček od 1. do 8. místa napište do komentářů pod článkem. Hlasovat můžete pouze jednou. Všechny hlasy, které byly odeslány vícekrát než jednou budou anulovány.

Vybírejte pečlivě.

Otázka zní: Koho chcete po 1.díle jako Česko Slovenskou SuperStar 2018?

Sponzorované odkazy:

Tereza Anna Mašková
Martin Máslo
Kristián Révay
Eliška Trtíková
Mária Bikárová
Jakub Pružinský
Barbora Žárská
Denisa Čermáková

Svůj žebříček od 1.místa do 8.místa nám napište do komentářů pod tento článek. Každý komentář s žebříčkem sečteme. Děkujeme, že hlasujete.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít