SuperStar 2018: Hlasování Popularity Poll – Semifinálová TOP10 dívek. Koho chcete jako vítězku?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-hlasovani-popularity-poll-semifinale-divek A je to tady! Konečně jsme se dočkali kompletní sestavy semifinálových kol letošní páté série SuperStar 2018. Někteří favoriti vypadli, někteří prošli dále. Nyní je pouze na vás, koho chcete poslat dále.

Jako každý týden, tak i tento vás čeká vaše hlasování Popularity Poll, ve kterém volíme toho největšího favorita v dané fázi SuperStar 2018. V tuto chvíli jsme tedy před semifinálovým kolem, jako první tedy začneme s děvčaty.

Do přímého přenosu postoupila tato desítka dívek. Koho z této deístky si v tuto chvíli přejete ze všeho nejvíce jako potenciální vítězku celé show? Hlasujte v hlasování níže.

Pravidla hlasování: Hlasovat můžete pro libovolný počet soutěžících, avšak pouze jednou. Průběžné výsledky jsou skryté, aby nedocházelo k ovlivňování nově příchozích hlasujících. Hlasování probíhá až do sobotní půlnoci, kdy bude hlasování zastaveno. Výsledky vám přineseme v neděli.

Hlasování Popularity Poll – Semifinálová TOP10 – dívky
Sponzorované odkazy


[yop_poll id=“3″]

Pokud si dívky nepamatujete, všechny postupující najdete ve článku zde.

Již zítra zahájíme hlasování k semifinálové desítce chlapců

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít