SuperStar 2018: Hlasování Popularity Poll – Semifinále TOP10 chlapci. Vyberte vítěze

Sponzorované odkazy

hlasovani-popularity-poll-superstar-2018-semifinale-chlapci Včera jsme spustili hlasování Popularity Poll pro desítku nejlepších dívek letošní páté série pěvecké show SuperStar 2018. Jen za jednu noc dorazilo do hlasování skoro tři tisíce hlasů. Velmi děkujeme za projevený zájem. Nyní je na řadě spustit hlasování i pro mužskou část letošní semifinálové sestavy.

Hlasovat můžete pro semifinálovou destíku chlapců, kteří budou bojovat v semifinále o hlasy poroty i o hlasy televizních diváků. Internetové hlasování Popularity Poll monitoruje, jak se jednotlivé sympatie televizních diváků mění v průběhu vysílání celé show. Hlasování je spuštěno každý týden nanovo, a díky tomu lze tak vidět, jak se divácký zájem o jednotlivé soutěžící mění v průběhu jednotlivých dílů.

Pravidla hlasování: Hlasovat můžete pro kohokoliv ze semifinálové destíky chlapců. Hlasování je zakryté, aby nebyli nově příchozí divácí ovlivněni hlasujícími, kteří hlasovali před nimi. Hlasovat je možné pouze jednou, avšak pro libovolný počet soutěžících. Hlasovat můžete až do sobotní půlnoci, kdy bude hlasování zastaveno. Výsledky přineseme v neděli ještě před začátkem semifinálového přímého přenosu Superstar.

Pokud si soutěžící nepamatujete, jejich přehled najdete ve článku zde.

Hlasování Popularity Poll – Semifinálová TOP10 – chlapci

Hlasování dívek pro semifinálové kolo probíhá zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít