SuperStar 2018: Hlasování Popularity Poll – Kdo je po 1. Super Výběru Váš favorit?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-hlasovani-popularity-poll-10-4-2018 Máme za sebou vůbec 1. Super Výběr, ve kterém jsme mohli vidět, jak porota letošní SuperStar 2018 vyřadila z celkového počtu 120 lidí hned polovinu. Ti, kteří zůstali, budou již v neděli v dalším díle bojovat o další setrvání v soutěži.

Televize Nova a Markíza nám ukázala v rámci nedělního sedmého dílu několik delších vystoupení. U většiny soutěžícíh ovšem ukázala divákům pouze krátké verze jejich písní. Dnešní hlasování Populariy Poll tak kvůli objektivnosti bude složeno pouze ze soutěžících, kteří postoupili a jejichž pěvecké výkony jsme mohli vidět v delší stopáži než při úvodním vyřazování, kdy každý z nich zazpíval pouze pár sekund.

Pokud by to tedy v tuto chvíli záleželo na vás, koho z následujících soutěžících byste si přáli ze všeho nejvíce jako vítěze letošní páté série pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2018.

Na výběr máte z těchto soutěžících:

1. Peter Kavan
2. Juliána Hamranová
3. Zuzana Chalupová
4. Jakub Pružinský
5. Viktorie Černíková
6. Michal Vasil
7. Ladislav Angyal
8. Timea Lacová

 
[wpdevart_poll id=“79″ theme=“1″]
 
Uzavřené výsledky vám opět přineseme v neděli 15.4.2018 před startem v pořadí osmého dílu SuperStar 2018.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít