SuperStar 2018: Hlasování Popularity Poll 5.dílu, vyberte vašeho vítěze

Sponzorované odkazy

superstar-2018-popularity-poll-hlasovani-5-dilSuperStar 2018 má před sebou už pouze jeden castingový díl, po kterém budeme znát definitivní sestavu pro „SuperVýběry“. Jak už jste si na tomto webu zvykli, po každém odvysílaném díle zde vybíráme největší hvězdy daného dílu. Díky tomuto hlasování tak můžeme vidět, kdo je největší adept na vítěze Česko Slovenské SuperStar v průběhu vysílání v televizi.

První díl vyhrála Denisa Čermáková, druhý díl vyhrála Eliška Rusková, třetí díl zvítězil Ladislav Angyal a minulý týden jste první místo přiřadili filipínci zpívající česky – Bryanovi Gandolovi. Nyní je tedy na čase se podívat, kdo je u vás favoritem předposlední 5.castingového dílu.

Oproti hlasování, které nabízí televize Nova a Markíza, zahrnujeme do ankety vždy všechny soutěžící, kteří postoupili. Výsledky tedy nezahrnují žádné výjimky a skutečně odráží to, co nám televize Nova a Markíza v rámci odvysílaných castignových dílů nabízí. V hlasování tedy nenajdete soutěžící, kteří v soutěži vypadli.

Pusťte se tedy do toho.

Pokud si jednotlivé soutěžící nepamatujete, všechny postupující a jejich videa z 5.dílu najdete zde

Pravidla hlasování: Vybrat můžete pouze jednoho soutěžícího z následující devítky adeptů. Hlasování potvrá až do páteční půlnoci, kdy anketu zastavíme. Výsledky vám přineseme v sobotu.

[wpdevart_poll id=“54″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít