SuperStar 2018: Gandola vs. Chovan. Podívejte se na výsledek, kdo vyhraje (VIDEO)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-chovan-gandola-duel-video V minulém osmém díle jsme mohli jako první duel vidět souboj filipínce Bryana Gandoly a Petra Chovana. Ačkoliv televize Nova a Markíza v tomto 2. Super Výběru nespecifikovala, zda vždy jeden v duelu postoupí a druhý vypadne, televizní diváci si začali stěžovat, jelikož jsou tito dva soutěžící podle nich dostatečně kvalitní na to, aby jeden z nich vypadl.

TV Markíza a TV Nova nám duel ukázala v nedělním díle, přičemž ale výsledek jsme se nedozvěděli, ten nám televize ukáže až v příštím devátém díle SuperStar 2018. Pokud se vám ale nechce čekat až do neděle, a zajímá vás, kdo z těchto dvou postoupí a kdo vypadne, přinášíme vám rozhodnutí poroty nad touto dvojicí už nyní.

VIDEO: Duel Bryan Gandola vs. Petr Chovan

Video Petra Chovana v duelu zde.
Video Bryana Gandoly v duelu zde.

Jak tento duel dopadne? Ano, tušíte správně. Oba dva postoupí do semifinálových přímých přenosů. Bryan Gandola a Petr Chovan se tak oficiálně stanou semifinalisty Česko Slovenské SuperStar 2018 a budou bojovat v přímém přenosu o hlasy diváků.

Kromě těchto dvou je známa i tato další semifinalistka.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít