SuperStar 2018: Finálová TOP10. Kdo je pro vás největší favorit? Hlasování Popularity Poll

Sponzorované odkazy

SuperStar-2018-hlasovani-popularity-poll-top10 A je to tady. Máme před sebou první finálové kolo desítky finalistů SuperStar 2018 a jak jste už na našem webu zvyklí, je čas opět spustit anketu Popularity Poll. Kvůli včerejšímu svátku spouštíme hlasování o den později, i tak ovšem očekáváme opět velký divácký zájem. Do zatím posledního hlasování Popularity Poll v rámci dívčího semifinále přišlo skoro pět tisíc hlasů. Moc děkujeme za váš projevený zájem.

V minulém hlasování Popularity Poll výsledky takřka okopírovaly hlasování televizních diváků. Výsledky Popularity poll hovořily o postupu Terezy Maškové, Karmen Pál-Baláž, Elišky Ruskové, Zuzany Chalupové a Adély Kvitové. Pokud by se do výsledků nepřimíchala porota, tak se výsledky Populairty Poll trefily 4 z 5 postupujících v porovnání s reálným SMS hlasováním.

Nyní je tedy opět čas na další hlasování, a to již smíšené. Důležité je, že od neděle už o postupu hlasují pouze diváci, výsledky Popularity Poll by tedy měly opět o něco více přesnější, jelikož již porota nebude mít vliv na vypadlé soutěžíící.

Podmínky hlasování: Hlasovat můžete až do sobotní půlnoci. Hlasování je zakryté, aby nebyli ovlivnění hlasující po vás. Hlasovat můžete pro libovolný počet soutěžících, ale pouze jednou. Hlasování je chráněno filtrem podvodného hlasování, každý pokus o podvodný hlas je ihned potrestán banem. Hlasujte tedy, prosím, pečlivě a s obezřetností. Výsledky přineseme v neděli před prvním živým kolem.

[yop_poll id=“8″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít