SuperStar 2018: Další video se záběry soutěžících nové páté série

Sponzorované odkazy

Máme za sebou největší casting ze všech šesti výběrů, které probíhaly skoro měsíc křížem krážem celým Česko Slovenskem. Televize Nova vypustila během těchto castingů do éteru hned dvě videa, jedno z nich bylo ihned po castingu v Brně (v rámci reportáže pro Televizní noviny). Druhé video bylo zveřejněno tento týden, a to po dokončení pražského castingu minulý víkend.

Dle samotné televize Nova dorazilo na casting v Praze několik tisíc uchazečů. Ačkoliv se jednalo o klasický regulérní casting, soutěžící v něm hvězdnou porotu zatím neviděli. Jednalo se totiž o jakýsi hrubý filtr, ve kterém odborná porota složená z profesionálů na zpěv, vyřadila všechny soutěžící, kteří si „nezaslouží“ být na castingu před hvězdnou porotou. Více jsme o porotě SuperStar 2018 psali zde.

Pokud Vás zajímá, jak pražský casting vypadal, můžete se na ono druhé zmíněné video podívat online na oficiálním webu televize Nova zde. Ve videu uvidíte i mini rozhovor s finalistkou první série ČeskoSlovenské SuperStar Markétou Konvičkovou.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít