SuperStar 2018: Co dělat (a nedělat), když se vám produkce neozývá

Sponzorované odkazy

Už za týden odstartuje vůbec první casting na pátou sérii Česko Slovenské SuperStar 2018. Vůbec první casting proběhne v Ostravě, a to 11.11.2017. Od zveřejnění výzvy k přihlášení uběhlo více jak jeden měsíc. Tento článek vám poradí, co dělat (a nedělat), pokud se vám produkce stále neozývá, a to i přesto, že jste poslali přihlášku.

Rada č.1: Nejste v tom sami

Pokud se nervujete, že se vám ani po měsící nikdo neozývá, nezoufejte. Nejste v tom totiž sami. Z ankety, kterou jsme zveřejnili zde na webu je patrné, že produkce se neozvala skoro 90% všem uchazečům, kteří přihlášku odeslali.

Rada č.2: Neposílejte přihlášku znova

Pakliže jste poslali přihlášku a dorazilo vám na e-mail speciální číslo (ID), pak není potřeba přihlášku posílat znova. Každý rok se přihláší tisíce a tisíce uchazečů (nejčastěji to bývá v počtu 6.000 – 10.000), proto pokud máte své ID, nebojte se, že vás produkce nemá ve svém seznamu na papíře.

Rada č.3: Přijďte na casting osobně

Pakliže se s Vámi produkce nespojila ani přes telefon, ani přes e-mail a neřekla vám přimočaře, že jste nebyli vybráni, tak vám nic nebrání dorazit na casting osobně, a to i přesto, že jste nedostali žádnou pozvánku. (pakliže máte své ID číslo). Nezapomeňte, že se hledá SuperStar 2018, která osloví celé Česko Slovensko, cožpak byste nedorazili na casting jen z toho důvodu, že vás nikdo nekontaktoval? Tuhle šanci si nesmíte nechat ujít. Buďte zdravě sebevědomí, a pakliže vás nikdo neodmítl ještě před castingem, v klidu na osobní setkání dojděte.

Rada č.4: Nic si neplánujte na den castingu

Ačkoliv není zatím znám čas castingu ani budova, ve které bude v daném městě konkurz na SuperStar 2018 probíhat, rozhodně si vemte den volna a nic si na tento den neplánujte (dny konkurzů najdete zde). Je možné, že televize Nova a Markíza zveřejní přesný čas a budovu pouze den před castingem. Počítejte tedy i s touto variantou.

Toto byly čtyři rady určeny všem uchazečům, kteří se hlásí do nové páté série a zůstávájí stále v nejistotě, zda dojít či nedojít na casting osobně. SuperStar je show, ve které pocit nejistoty bude pro každého zpěváka takřka denní rutinou, proto se nebraňte této zkušenosti a spíše vyčkávejte, vyčkávejte, vyčkávejte a pokud se nikdo neozve, tak prostě přijďte.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít