SuperStar 2018: 1.semifinále – Uvidíme dívky nebo chlapce? A jak bude probíhat?

Sponzorované odkazy

supersar-2018-semifinale-kluci Už v neděli nás čeká vůbec první přímý přenos letošní SuperStar 2018, ve kterém uvidíme vůbec poprvé letošní semifinalisty zpívat živě. Ačkoliv se první přímý přenos každým dnem blíží, zatím nebylo jasné, zda uvidíme první chlapecké kolo nebo dívčí kolo. Pokud vás zajímá, koho tedy přesně v neděli uvidíme, přináíme vám aktuální informace.

Vůbec poprvé uvidíme v této páté sérii SuperStar 2018 Leoše Mareše, který se připojí po boku moderátorky Jasmíny Alagič, která již odmoderovala tři Super Výběry. Budeme tak moc sledovat vůbec poprvé toto duo společně. Převládají názory, že by si měla tato moderátorská dvojice sednout. Uvidíme.

Na koho se ovšem diváci těší ze všeho nejvíce jsou samozřejmě soutěžící. Těch uvidíme v neděli hned deset a jako první půjdou na řadu chlapci.

Desítka soutěžících zazpívá své písně, po kterých bude ihned následovat rozhodnutí o tom, kteří čtyři soutěžící postoupí do finálového kola. Rozhodovat bude porota, avšak osud v rukou soutěžících budou mít i televizní diváci, kteří budou pomocí SMS hlasů rozhodovat, kterého z desítky soutěžících poslat dále. Stejně jako v předchozí čtvrté sérii SuperStar 2015 by měla porota vybrat tři soutěžící sama a diváci jednoho.

superstar-2018-kdo-vypadl-15-4-2018

Oficiální text zveřejněný televizí Nova k nedělnímu 1. semifinálovému kolu s datem 29.4.2018 zní takto:

Začíná velkolepá bitva v přímém přenosu! Desítka nejlepších zpěváků z Čech i Slovenska se utká o postupová místa do finálových kol. A tentokrát nebojují jen o přízeň poroty, ale i o tu Vaší! Sledujte první semifinále SuperStar a pomozte vybrat letošní finalisty!

Sponzorované odkazy:

Začínat bude přímý přenos opět o půl deváté večer a vědět postupující sestavu budeme krátce před jedenáctou hodinou večerní.

Seznam písní, které soutěžící budou zpívat zatím nejsou známy. Předpokládá se, že se je dozvíme opět ke konci tohoto týdne.

Pokud jste ještě nezahlasovali v hlasování Popularity Poll k tomuto prvnímu semifinálovému kolu, určitě tak ještě učiňte zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít