SuperStar 2015: Změna – uvádět show budou dva moderátoři

Sponzorované odkazy

superstar 2015 nová moderatorka

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club


Castingy k letošnímu ročníku čtvrté série pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2015 jsou definitivně za námi. Na těchto castinzích se objevoval jako hlavní moderátor Martin „Pyco“ Rausch, a to bez jakékoliv další moderátorské pomoci.

Všem divákům tak splaskla iluze o tom, že letošní SuperStar budou moderovat dva moderátoři. Všichni si zkrátka mysleli, že to Pyco „utáhne“ sám, stejně jako před rokem konkurenční show X Factor. Dnes ale přišla zajímavá zpráva. Pyco moderovat sám nebude, asistovat mu bude blondýnka. Která?

Nejdříve s touto zprávou přišel slovenský server Mediaboom.sk, kterého o dva dny později doprovázel i český bulvár Super.cz. Ačkoliv by si diváci přáli ze všeho nejvíce Adélu Banášovou nebo Tinu, ani jedna dle obou serverů moderovat letošní SuperStar 2015 s Pycem nebude.

Ve jménech se oba servery liší. Zatímco dle slovenského webu by měla letošní show moderovat s Pycem moderátorka hlavních vysílacích zpráv Emma Smetana. Dle českého webu by to měla být buď opět Zora Kepková (nyní novým jménem Hejdová) nebo Česká Miss 2011 Jitka Nováčková.

Nutno říct, že obě jména velkým překvapením. Ačkoliv Kepková moderovala zatím poslední ročník SuperStar v roce 2013 (tehdy s Romanem Juraškem), kvůli velké kritice na její moderování ze strany televizních diváků, se tak o jejím jménu příliš neuvažovalo.

[socialpoll id=“2282577″]

To, které jméno nakonec bude potvrzeno jako druhý oficiální moderátor letošní SuperStar 2015, se dozvíme během několika málo dalších dnů. Koho z trojice Kepková, Smetana nebo Nováčková si přejete nejvíce? Vyjádřete svůj názor v anketě výše.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít