SuperStar 2015 – Získejte vstupenky zdarma na živý přenos

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 vstupenky lístky zdarma Skvělá zpráva dorazila dnes ze strany televize Nova a Markíza ohledně přímých přenosů pěvecké show SuperStar 2015. Začaly se rozdávat lístky na přímé přenosy SuperStar, a to zcela zdarma.

Termíny jsou následující:

neděle – 8.11.2015 – TOP7
neděle – 15.11.2015 – TOP6
neděle – 22.11.2015 – TOP5
neděle – 29.11.2015 – TOP4
neděle – 6.12.2015 – TOP3

Postup je jednoduchý, stačí vyplnit své jméno a příjmení a svůj e-mail ve formuláři, následně si vybrat termín živého přímého přenosu (viz data výše) a odeslat. Zvolit si můžete i více vstupenek než pouze jednu (například pro svou kamarádku nebo kamaráda). Maximální počet vstupenek na jednu osobu je šest. Vstupenky jsou zcela zdarma a divák díky ní získá přístup na živý přenos do prostoru stání před pódiem.

Po vyplnění formuláře vám bude zaslán e-mail s kódem, na který když kliknete (čímž potvrdíte svůj e-mail), tak vám následně dorazí druhý potvrzující e-mail již s lístky.

Co se týče dat, tak 6.12.2015 by mělo být velké finále (pokud televize Nova a Markíza vyhodí dva soutěžící v jeden večer, jak se zatím spekuluje). Pokud tedy chcete vidět velké finále letošní SuperStar 2015 živě, zvolte poslední termín. Více informací ohledně tohoto twistu vám přineseme v některém z následujících článků.

FORMULÁŘ PRO VSTUPENKU ZDARMA ZDE

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít