SuperStar 2015 – Výsledky 2.dílu – kdo u vás vyhrál z dvanácti postupujících?

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 výsledky 2.dílu kdo vyhrál? Celkem postoupilo z 2.dílu dvanáct nadějných zpěváků, kteří se pokusí dostat až do semifinálových přímých přenosů. Né každý ovšem v SuperStar 2015 postupuje dále, v prvním díle jsme viděli například soutěžící s nejdelším monologem v historii SuperStar, která dostala od poroty jasnou a červenou stopku. Tento článek se ovšem bude týkat pouze těch nadějných zpěváků.

Druhý týden vysílání čtvrté série SuperStar 2015 se chýlí ke konci, a tak opět pojďme udělat za druhým dílem definitivní tlustou čáru. Během celého týdne jste mohli hlasovat na našem webu o tom, kdo se vám z 2.dílu Česko Slovenské SuperStar 2015 nejvíce líbil. Přinášíme vám opět konečné výsledky.

Vybírat jste mohli klasicky ze všech postupujících druhého dílu. Výsledky byly velmi těsné. Zde je konečné pořadí, tak jak jste ho zvolili vy.

SuperStar 2015 – výsledky 2.díl:
1. Karolina Přibylová
2. Claudia Kudriková
3. Melinda Noaková
—————————————————————————————————–
4. Marek Pošta
5. Denis Kolek
6. Nikola Luptaková
7. Zdeno Mucina
8. Dominika Zborilová
9. Veronika Nemethová
10. Marta Michalska-Uras
11. Nela Bartolomeu
12. Jan Samek

Souhlasíte s výsledky či nikoliv? Již zítra vám během dne přineseme výsledky druhého hlasování, které se budou týkat zatím největšího favorita letošního čtvrtého ročníku SuperStar 2015. Vybírat stále ještě můžete ze všech postupujících prvního a druhého dílu, pokud jste tedy ještě nezahlasovali, můžete tak ještě udělat do dnešní půlnoci zde.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít