SuperStar 2015 – Vítězem se stává …. (POSLEDNÍ HLASOVÁNÍ)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 vítěz kdo vyhrál superstar

Foto: Dollar Photo Club

A je to tady. Je tady úplně poslední internetové hlasování ankety oblíbenosti Popularity Poll. Už v neděli nás čeká úplně poslední finálové kolo SuperStar 2015, ve kterém se dozvíme, kdo zvítězí v celé soutěži a stane se tak historicky čtvrtou Česko Slovenskou SuperStar. Po nedělním vyřazování víme, že se jí nestane Dalibor Slepčík.

Vítěz bude pouze jeden. V soutěži zbývá už pouze tři soutěžící. Emma Drobná, Pavol Kovaliček a Štěpán Urban. Jeden z nich se stane další SuperStar po boku Martina Chodúra, Lukáše Adamce a Sabiny Křovákové. Kdo to bude?

Spouštíme úplně poslední kolo ankety oblíbenosti Popularity Poll. Týden co týden jste mohli na našem webu hlasovat o tom, kdo si podle vás v daném týdnu nejvíce zaslouží, aby vyhrál SuperStar. Celkem na našem webu probíhaly čtyři kola a dnes je tady tedy to poslední páté, ve kterém budete volit celkového vítěze.

Hlasování bude opět skryté, průběžné hlasy nebudou vidět a výsledky vám přineseme těsně před začátkem Velkého finále v neděli večer.

Nuže, vše bylo řečeno, pusťte se do toho. Poslední hlasování ankety Popularity Poll je tu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít