SuperStar 2015 – Vítězem se stává …. (POSLEDNÍ HLASOVÁNÍ)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 vítěz kdo vyhrál superstar

Foto: Dollar Photo Club

A je to tady. Je tady úplně poslední internetové hlasování ankety oblíbenosti Popularity Poll. Už v neděli nás čeká úplně poslední finálové kolo SuperStar 2015, ve kterém se dozvíme, kdo zvítězí v celé soutěži a stane se tak historicky čtvrtou Česko Slovenskou SuperStar. Po nedělním vyřazování víme, že se jí nestane Dalibor Slepčík.

Vítěz bude pouze jeden. V soutěži zbývá už pouze tři soutěžící. Emma Drobná, Pavol Kovaliček a Štěpán Urban. Jeden z nich se stane další SuperStar po boku Martina Chodúra, Lukáše Adamce a Sabiny Křovákové. Kdo to bude?

Spouštíme úplně poslední kolo ankety oblíbenosti Popularity Poll. Týden co týden jste mohli na našem webu hlasovat o tom, kdo si podle vás v daném týdnu nejvíce zaslouží, aby vyhrál SuperStar. Celkem na našem webu probíhaly čtyři kola a dnes je tady tedy to poslední páté, ve kterém budete volit celkového vítěze.

Hlasování bude opět skryté, průběžné hlasy nebudou vidět a výsledky vám přineseme těsně před začátkem Velkého finále v neděli večer.

Nuže, vše bylo řečeno, pusťte se do toho. Poslední hlasování ankety Popularity Poll je tu.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít