SuperStar 2015: Video – První oficiální trailer byl vypuštěn

Sponzorované odkazy

superstar-2015-foto-1

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Do startu nové série pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2015 zbývá přesně 11 dní a televize Nova společně s televizí Markíza oficiálně vypustily vůbec první video trailer, který ukazuje vůbec poprvé záběry přímo z natáčení celé této čtvrté federativní řady. Co v tomto traileru můžeme vidět?

Tak především soutěžící, kteří se pokusili dostat přes základní castingové kolo ve vybraných městech Česka a Slovenska. Celkově se mihlo v tomto traileru osmnáct kandidátů, a to ať už dobrých či těch, kteří budou směřovat do hvězdné pěchoty.

Zároveň je k vidění i vůbec poprvé celý interiér soutěže, který nás bude doprovázet po celou dobu castingových dílů. Jak jsme již psali v jednom z předchozích článků, televize Nova a Markíza se nechaly inspirovat německou verzí pěvecké show SuperStar. Prostory se oproti loňským ročníkům dle německé předlohy zvětšily a zmodernizovaly.

Video najdete na oficiálním YouTube kanálu televize Nova zde

Zajímavostí zůstává, že dnešním dnem byl vypuštěn jak trailer k Česko Slovenské SuperStar, tak také trailer konkurenční reality show ČeskoSlovensko má talent 2015 na televizi Prima a JOJ. I tato konkurenční show ukázala dnes záběry z natáčení. Z dnešního dne jde tak vidět, že televize se navzájem velmi silně hlídají, co se týče zveřejňovaného obsahu.

[socialpoll id=“2289659″]

Boj o diváka je silný, každá strana chce uspět. Vše začíná už příští týden v neděli, uvidíme tedy, kdo nakonec zvítězí.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít