SuperStar 2015 videa – Všechny kompletní upoutávky TV Markízy zveřejněny

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 markiza

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Je tady přelom července, srpna a televize Markíza po krátkých několika sekundových teasterech konečně zveřejnila veškeré své upoutávky na letošní SuperStar 2015 v kompletní délce.

Hlavním motivem upoutávek letošní SuperStar je SuperPorota, jejíž jednotliví členové mají každý svou nadpřirozenou schopnost. Televize Markíza se tak v rámci upoutávek vrátila zpět do roku 2009, ke své první sérii Česko Slovenské SuperStar, během které použila rovněž motiv superhrdinů.

Jak tedy letošní upoutávky k SuperStar 2015 vypadají? Na to se můžete podívat v následujících videích. Jen ve zkratce – Marta řve, Palo srší blesky, Klára chrlí oheň a Ondřej se vznáší. V upoutávkách kromě hlavní poroty můžeme vidět i moderátora letošního ročníku Pyca, který během natáčení upoutávek používal snad nejvíce mimických svalů ze všech zúčastněných. No však posuďte sami. Všechna kompletní videa v plné délce jsou níže.

Palo Habera – blesky

Video na oficiálním YouTube kanálu TV Nova zde

Marta Jandová – řev

Video na oficiálním YouTube profilu Novy zde

Sponzorované odkazy:

Klára Vytisková – oheň

Video najdete na oficiálním YouTube televize Nova zde

Ondřej Soukup – Levitace

Video je na YouTube profilu televize Nova zde

Kdo z výše uvedených porotců má podle vás nejlepší upoutávku? Zvolte vítěze v následující anketě. Napsat svůj názor na upoutávky můžete samozřejmě i v komentářích pod článkem.

[socialpoll id=“2285896″]

již brzy vám přineseme zajímavost ohledně upoutávek v České republice. Výše uvedená videa se totiž vysílají pouze na Slovensku, tedy na televizi Markíza. Televize Nova zvolila zcela jinou strategii, to ale až v dalším článku.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít