SuperStar 2015: V pořadí třetí soutěžící představen (VIDEO)

Sponzorované odkazy

ssuperstar-2015-treti-soutezici

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Deset dní zbývá do startu nové řady pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2015. Dnešním dnem tak zahajujeme na našem facebook profilu odpočítávání deseti posledních dní. Společně s blížícím se začátek čtvrté série se objevují další a další upoutávky na letošní ročník.

Zatím byly zveřejněny jen tři videa – první dvě z nich, ve kterých jsme mohli vidět vůbec první dva soutěžící, jsme vám ukázali zde. Jednalo se o muže a dívku, kteří přišli na casting bojovat o hlavní titul – SuperStar 2015. Včera televize Nova a Markíza zveřejnila v pořadí třetí video, které obsahovalo oficiální trailer k letošní řadě. No a dnes je tady video čtvrté, které se vrací zpět ke krákému představování soutěžících.

V tomto v pořadí čtvrtém videu můžeme vidět soutěžící, která již má syna. Soutěžící tak dostala nálepku „zpívající maminka“. Na casting přišla se svým mladším bratrem, který je ve videu rovněž zachycen.

Video najdete na oficiálním facebooku TV Nova zde

Celkem jsme ke dnešnímu dni měli tedy možnost vidět již tři krátké ukázky soutěžících letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar. Který z těchto třech soutěžících se vám zatím líbil nejvíce? Své preference můžete opět projevit v naší anketě níže.
[socialpoll id=“2289748″]

Sponzorované odkazy:

Videa předchozích dvou soutěžících najdete ve článku zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít