SuperStar 2015 – toto je postupující čtveřice dívek (výsledky)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 přímý přenos semifinále videa 18.10.2015

Foto: Dollar Photo Club

A je konec. Máme za sebou v pořadí druhý přímý přenos SuperStar 2015, v němž jsme viděli bojovat dívky o postup dále. Z dnešního druhého semifinálového kola vypadlo šest dívek, těm bohužel letošní SuperStar 2015 definitivně skončila. Naopak pro čtyři dívky soutěž nabírá zcela nový směr, čekají je totiž finálové přímé přenosy a jejich sen stát se letošní SuperStar tak pokračuje dále.

Během tohoto druhého přímého přenosu hlasovali televizní diváci pro ty dívky, kterým se jejich přednes písně nejvíce podařil. Ta dívka, která získala největší počet hlasů z diváckého hlasování, postoupila ihned do finálových přímých přenosů. Nemusela tak projít výběrovým procesem porotců.

Naopak ze zbývajících zpěvaček, vybírala porota. Jak nakonec vybrala?

Do další fáze SuperStar 2015 tedy do finálových kol – postupují:
Sabina Slepčíková
Emma Drobná
Veronika Danišová
Barbora Hazuchová
 

Jak se vám líbí finální výsledky? Na našich internetových stránkách opět probíhala celý týden anketa, ve které jste hlasovali pro ty, kterým postup nejvíce přejete. Chceme opět tedy pochválit všechny hlasující, kteří do ankety hlasovali. Výsledky této ankety můžete najít zpětně zde. Pokud si chcete celé dnešní 2.semifinále spustit online na internetu, přejděte do článku sem.
 
[socialpoll id=“2304146″]
 
.
 
Pokud nechcete sledovat celé semifinále, ale chcete si pouze vybrat z jednotlivých videí soutěžících SuperStar 2015, přejděte do sekce Semifinále.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít