SuperStar 2015 – semifinálová TOP10 chlapců – zvolte pouze čtyři nejlepší

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 top10 chlapci hlasování

Foto: Dollar Photo Club

Semifinálová TOP20 letošní čtvrté série pěvecké show SuperStar 2015 je konečně známa. Do dalšího kola se dostali soutěžící nejdříve z veřejných castingů a následně i z dvou SuperVýběrů až do semifinálových přímých přenosů. Již tuto neděli nás čeká v pořadí první semifinálový přímý přenos, který nabídne desítku chlapců, vybírat budete poprvé pouze vy na základě svých hlasů.

Postoupí pouze čtyři z desíti. Příjde vám to málo? Nejste sami. Letošní ročník SuperStar 2015 bude mít vůbec nejmenší počet finalistů v historii této soutěže v Ćesku a na Slovensku. Pojďme tedy zjistit, kdo ze semifinálové TOP10 má podle vás největší šance. Zvolte čtyři soutěžící, které chcete do finálových přímých přenosů.

Hlasování bude tajné, aby nedocházelo k ovlivňování, průběžné výsledky tedy nebudou vidět. Hlasovat mohou pouze obyvatelé České a Slovenské republiky. Hlas můžete odeslat pouze čtyřem soutěžícím z desíti. Hlasování bude probíhat do pátku, kdy bude hlasování ukončeno. Hlasovat můžete pouze jednou.

SuperStar 2015 – TOP10 – kluci

1. Peter Ferkašovský
2. Samuel Sleziak
3. Dalibor Slepčík
4. Vojtěch Dzudza
5. Pavol Kovalíček
6. Štěpán Urban
7. Jan Tejkal
8. Marek Pošta
9. Daniel Křížka
10. Patricio Malunda

[socialpoll id=“2301097″]


Výsledky budou v sobotu. Pokud se chcete podívat na poslední díl SuperStar 2015 online na internetu, ve kterém najdete i tuto desítku soutěžících, konkrétně jejich duety a závěrečné rozhodnutí, pokračujte zde.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít