SuperStar 2015 – rozhovor se Štěpánem, Palem a Emmou v Teleráně

Sponzorované odkazy

superstar 2015 rozhovor stepan urban pavol kovalicek-emma drobna Česko Slovenská SuperStar 2015 nám skončila. Emma Drobná si šťastně odnáší titul vítězky letošního ročníku a s ním i dva milióny českých korun. Na druhém místě skončil Štěpán Urban a na třetím Pavol Kovaliček. Oba soutěžící ovšem nezůstanou s prázdnou.

Emma Drobná slíbila oběma poraženým, že jim koupí alespoň dárky, jako slabou náplast útěchy. Sama Emma pojede na dovolenou, zbylé peníze chce vložit do hudby.

Všichni tři finalisté velkého Grand Finále SuperStar byli pozváni do slovenského ranního vysílání televize Markíza – Teleráno. Moderátoři tohoto pořadu je tak patřičně vyzpovídali. Došlo i na otázky, které pokládali sami televizní diváci. Pokud se chcete podívat na odpovědi všech třech finalistů SuperStar, přinášíme vám opět video rozhovory s těmito nyní již ex-soutěžícími.


Rozhovor se všemi třemi finalisty:

Rozhovor probíhal v Teleráně na TV Markíza, rozhovor najdete na oficiálním webu k tomuto pořadu ZDE v čase 1:10:00. Píseň najdete zde.

SuperStar 2015 vyhrála dne 6.12.2015 (Velké finále):
Emma Drobná

 

Sponzorované odkazy:

Kdo vám bude z této trojice nejvíce chybět?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít