SuperStar 2015: Pyco nebude moderovat sám, nová moderátorka odhalena

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 Jitka Nováčková moderátorka

Foto: Dollar Photo Club

O tom, že televize Nova a Markíza uvedou novou moderátorku do nového ročníku SuperStar 2015, se vědělo již několik měsíců. Již během letních prázdnin jsme na našich webových stránkách informovali o třech možných kandidátkách, které se ucházely o post moderátorky letošní SuperStar.

Jednou z nich byla Emma Smetana, moderátorka hlavních vysílacích zpráv na Nově. Druhou byla Zora Kepková (nyní Hejdová), která moderovala třetí řadu Česko-Slovenské SuperStar tehdy s Romanem Juraškem. Třetí v pořadí byla Jitka Nováčková, vítězka Česká Miss 2011. Dlouhé měsíce se netušilo, kdo z této trojice nakonec volbu vyhraje. Nyní máme jasno.

Na našem webu probíhalo hlasování, ve kterém jste vy, televizní diváci volili tu, kterou si přejete z této trojice nejvíce. Celkem přišlo do hlasování sedm stovek hlasů. Dopadlo to následovně.

Vaše výsledky
1) Kepková – 51%
2) Smetana – 27%
3) Nováčková – 22%

Televize Nova a TV Markíze ovšem volily jinak. Jako moderátorku letošní SuperStar 2015 zvolily tu, kterou jste chtěli ze všeho nejméně, a to Jitku Nováčkovou. Pokud tuto slečnu neznáte, více se o ní dozvíte v našem prázdninovém článku zde, kde najdete i videa například ze show Jana Krause.

[socialpoll id=“2301193″]

Nová moderátorka Jitka Nováčková bude moderovat společně s Pycem již od této neděle, kdy nás čeká první přímý přenos semifinálového kola. Těšíte se na Jitku?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít