SuperStar 2015: První upoutávky již brzy do oběhu

Sponzorované odkazy

superstar 2015 upoutavky 3 nova tv markiza

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Televize Markíza zahájila začátkem měsíce natáčení zcela nových upoutávek pro letošní čtvrtou sérii Česko Slovenské SuperStar 2015. Na upoutávkách pracovala společnost New Media a z krátkých záběrů, které televize Markíza zveřejnila, lze vidět, že si letos televize dává skutečně záležet na tom, aby se start letošního ročníků podařil.

Příliš se zatím toho o upoutávkách neví. Tedy ani datum, kdy budou upoutávky vpuštěny do oběhu, ani hlavní motiv spotů. Každý porotce by měl mít ve spotu svou určitou roli. Marta by měla být sexy, Klára nevyspytatelná, Palo tradičně drsný a Ondřej Soukup nekompromisný, aspoň tak to zatím prezentovala TV Markíza. Jelikož se televize Nova zatím o upoutávkách nijak nezmínila, není tedy ani jasné, zda budou stejné video spoty pro letošní SuperStar 2015 využity i pro Českou republiku. Níže přidáváme několik fotografií z natáčení, pod kterými najdete video preview.

Fotografie z natáčení můžete vidět na stránkách TV Markíza zde.

Pokud chcete vidět natáčení upoutávek pro letošní SuperStar 2015 v krátkém sestřihu, zde je jediné video, které televize Markíza ve spojitosti s natáčením uvolnila.

Jak se vám záběry z natáčení líbí? Pokud některou z upoutávek již zahlédnete v oběhu, určitě nám dejte echo do komentářů pod článkem. Děkujeme.

Sponzorované odkazy:

Pokud vás zajímá, jak vypadaly upoutávky pro předchozí ročníky Česko Slovenské SuperStar, můžete je porovnat ve videích níže.

ČS SuperStar 1.řada – 2009 – Porotci jako superhrdinové

Video na serveru YouTube.com zde.

ČS SuperStar 2.řada – 2011 – Změn číslo na jméno

Video na serveru YouTube.com zde, zde a zde.

ČS SuperStar 3.řada – 2013 – Okamžiky, které se neopakují

Video na serveru YouTube.com zde, zde, zde a zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít