SuperStar 2015 – Přímý přenos živě na internetu – sledujte VELKÉ FINÁLE právě teď

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 přímý přenos živě

Foto: Dollar Photo Club

Je to tady. Je tady neděle a s ní i osmý přímý přenos pěvecké show SuperStar 2015. Dnešní patnáctý díl, který je přenášen na televizní obrazovky televize Nova a Markíza poosmé živě, představí poslední trojici soutěžících – v tomto případě Pavla Kovalička, Emmu Drobnou a Štěpána Urbana. Ti se pokusí získat dnes večer hlasy televizních diváků na svou stranu. Dnes vyhraje jen jeden, dva z nich skončí na druhém a třetím místě.

Dnešní přímý přenos SuperStar 2015 startuje opět ve 20:20 na TV Nova a Markíza. Živě poběží dnešní finálové kolo až do 23.hodiny, kdy se dozvíme výsledky o tom, kdo vyhrál SuperStar. Pokud nechcete opět sledovat dnešní přímý přenos SuperStar v televizi, můžete si pustit dnešní večerní vysílání i tradičně živě na internetu.

.
Živý stream běží na oficiálním webu televize Nova Voyo.cz nebo slovenských portálu TV Markíza Voyo.sk. Pro sledování přímého přenosu je nutné být předplatitelem služby Voyo za měsíční poplatek cca 189/měsíc. Pokud si nechcete předplatné pořídit, celý dnešní díl najdete po odvysílání v TV online ke shlédnutí v internetovém archívu televize Nova Plus.  


 

Sponzorované odkazy:

Pokud vás zajímá, co budou soutěžící dnes večer zpívat, přejděte do článku zde.

Pokud chcete vědět, kdo je favorit na celkové vítězství, přejděte sem.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít