SuperStar 2015 – Přímý přenos živě na internetu – sledujte VELKÉ FINÁLE právě teď

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 přímý přenos živě

Foto: Dollar Photo Club

Je to tady. Je tady neděle a s ní i osmý přímý přenos pěvecké show SuperStar 2015. Dnešní patnáctý díl, který je přenášen na televizní obrazovky televize Nova a Markíza poosmé živě, představí poslední trojici soutěžících – v tomto případě Pavla Kovalička, Emmu Drobnou a Štěpána Urbana. Ti se pokusí získat dnes večer hlasy televizních diváků na svou stranu. Dnes vyhraje jen jeden, dva z nich skončí na druhém a třetím místě.

Dnešní přímý přenos SuperStar 2015 startuje opět ve 20:20 na TV Nova a Markíza. Živě poběží dnešní finálové kolo až do 23.hodiny, kdy se dozvíme výsledky o tom, kdo vyhrál SuperStar. Pokud nechcete opět sledovat dnešní přímý přenos SuperStar v televizi, můžete si pustit dnešní večerní vysílání i tradičně živě na internetu.

.
Živý stream běží na oficiálním webu televize Nova Voyo.cz nebo slovenských portálu TV Markíza Voyo.sk. Pro sledování přímého přenosu je nutné být předplatitelem služby Voyo za měsíční poplatek cca 189/měsíc. Pokud si nechcete předplatné pořídit, celý dnešní díl najdete po odvysílání v TV online ke shlédnutí v internetovém archívu televize Nova Plus.  


 

Pokud vás zajímá, co budou soutěžící dnes večer zpívat, přejděte do článku zde.

Pokud chcete vědět, kdo je favorit na celkové vítězství, přejděte sem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít