SuperStar 2015 – Poslední čtveřice – vyberte toho nejlepšího (hlasování 4.kolo)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 hlasování o vítězi 24.11.2015

Foto: Dollar Photo Club

Pomalu ale jistě se blížíme do velkého finále letošní SuperStar 2015. Do vyhlášení vítěze nám zbývají přesně dva týdny. Během těchto dvou týdnů se bude závěrečná čtveřice soutěžících snažit, aby na konci získala titul čtvrté Česko-Slovenské SuperStar.

Minulý týden opustily soutěž dvě dívky. V soutěži nadále zbývá Kovaliček, Slepčík, Drobná a Urban.

Pojďme opět zvolit toho, kdo je u vás v tuto chvíli na špici. Je čas opět zahájit hlasování ankety oblíbenosti Popularity Poll.

,,Toto hlasování určitě znáte z jiných soutěží či minulých let, kdy se každý týden hlasuje pro největšího favorita, a to vždy týden co týden po odzpívaných kolech. Díky tomu můžeme sledovat, jak se sympatie televizních diváků k jednotlivým soutěžícím v průběhu celé show mění.“

Je tedy čas volit opět soutěžící ze závěrečné čtveřice finalistů. Kdo si myslíte, že si v tuto chvíli zaslouží vítězství ze všeho nejvíce?

Hlasování není viditelné, aby nedocházelo k vzájemného ovlivňování. Zvolit můžete pouze jednoho finalistu a hlasovat můžete pouze jednou. Konečné výsledky této ankety vám opět přinesme těsně před začátkem pátého finálového kola.

Podělte se pod článkem s ostatními o to, koho jste zvolili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít