SuperStar 2015 – Popularity Poll (1.kolo) – Hlasování

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 Popularity Poll 1.kolo

Foto: Dollar Photo Club

V neděli jsme mohli vidět zpívat vůbec poprvé finálovou osmičku soutěžících, která bojovala o hlasy televizních diváků ve vůbec prvním přímém finálovém kole SuperStar 2015. Jelikož jsme tedy mohli vidět finálovou osmičku vůbec poprvé „pokupě“, je načase odstartovat první kolo hlasování oblíbenosti s názvem Popularity Poll.

Toto hlasování určitě znáte z jiných soutěží či minulých let, kdy se každý týden hlasuje pro největšího favorita, a to vždy týden co týden po odzpívaných kolech. Díky tomu můžeme sledovat, jak se sympatie televizních diváků k jednotlivým soutěžícím v průběhu celé show mění.

Nyní tady tedy máme první kolo a s ním i sedm statečných. Zvolte toho, kdo si v tuto chvíli (tedy po prvním finálovém přímém přenosu) zaslouží výhru ze všeho nejvíce. Hlasování bude skryté, aby nedocházelo k ovlivňování. Hlasovat můžete pouze jednou a pouze pro jednoho soutěžícího. Výsledky přineseme těsně před začátkem druhého finálového kola, abychom viděli, kdo je před druhým finálovým kolem největší favorit na výhru.

Všechny formality byly již napsány, pusťte se tedy do toho. 1.kolo hlasování oblíbenosti s názvem Popularity Poll může začít.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít