SuperStar 2015: Novinka během castingů – čeká nás tkz. CD volba

Sponzorované odkazy

superstar-2015-cd-volba Datum, kdy odstartuje čtvrtá federativní hudební soutěž Česko Slovenská SuperStar 2015, již známe. Stane se tak v neděli 30.srpna ve 20:20. Do startu nám tak zbývá ještě něco přes tři týdny. Než se tak stane, tak televize Nova a Markíza pomalu začínají odhalovat novinky týkajících se této nové čtvrté série. Dnes byla odhalena první z nich, která nese název ,,CD volba“. O co v této novince půjde?

Minulá třetí série SuperStar v roce 2013 měla v porotě pouze tři osoby – byli jimi Ewa Farna, Palo Habera a Ondřej Soukup. Jak už určitě znáte z klasických castingů, tak vše probíhá tak, že soutěžící se dostaví před porotu, zazpívá a každý z porotců buď řekne Ano nebo Ne. Jelikož v roce 2013 byli pouze tři porotci, vždy se jednalo jednoznačně buď o postup (dvě ano nebo tři ano) nebo nepostup (dvě ne nebo tři ne). Tentokrát má SuperStar 2015 ale čtyři porotce, takže je zde možná remíza při hlasování. Může se totiž stát, že dva z porotců řeknou ANO a dva NE. Jak se bude taková situace řešit?

Kvůli možné potenciální patové situaci tak televize Nova a televize Markíza zavedly novinku s názvem,,CD Volba“. Každý ze soutěžících zkrátka než vejde do místnosti s porotci, tak bude postaven před výběrem jednoho ze čtyř CDček. Každé CD bude obsahovat jednoho ze čtyř porotců. Následně až si soutěžící vybere CD, tak může přejít naživo zazpívat před porotce. Soutěžící odzpívá a pokud by nastala ona patová situace, tak bude muset rozhodnout o postupu soutěžícího právě ten porotce, čí CD si daný soutěžící před pár minutami vybral.

[socialpoll id=“2286458″]

Jak se vám novinka líbí?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít