SuperStar 2015: Motiv a vůbec první krátká video upoutávka odhalena

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 první upoutávka

Ilustrační foto, zdroj: Pixabay

Již včera jsme vás informovali o tom, že televize Markíza zahájila natáčení hlavních spotů pro letošní čtvrtou řadu Česko Slovenské SuperStar. Upoutávky půjdou již brzy do televizního oběhu a za úkol mají jediný cíl – přilákat diváky v září k televizním obrazovkám.

Zatímco ještě včera jsme mohli spekulovat dle zveřejněných fotek, jaký hlavní motiv televize Markíza pro své uputávky k SuperStar 2015 zvolila, dnes již byla mlha pochybností zahnána. TV Markíza se vrací zpět k první Česko Slovenské SuperStar v roce 2009, kdy použila jako hlavní motiv nadpřirozené schopnosti porotců. Stejně jako v roce 2009, tak i letos nás tedy čeká v upoutávkách porota v podobě komiksových hrdinů.

Každý z porotců bude mít svou určitou roli komiksového hrdiny, natáčelo se v pražských filmových prostorách na Barrandově a TV Markíza zveřejnila již vůbec první několikasekundový spot, který najdete ve videu níže.

Video najdete v oficiálním archívu televize Markíza zde.

S každým následujícím dnem budou zveřejňovány další a další upoutávky, tentokrát již s jednotlivými porotci.

Takto vypadají chronologicky motivy upoutávek k Česko Slovenské SuperStar:

2009 – 1. série – Superhrdinové
2011 – 2. série – Změn číslo na jméno
2013 – 3. série – Okamžiky, které se neopakují
2015 – 4. série – Superhrdinové

Upoutávky z minulých ročníků můžete najít ke shlédnutí ve včerejším článku zde. Který ročník upoutávek se Vám líbil nejvíce?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít