SuperStar 2015: Motiv a vůbec první krátká video upoutávka odhalena

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 první upoutávka

Ilustrační foto, zdroj: Pixabay

Již včera jsme vás informovali o tom, že televize Markíza zahájila natáčení hlavních spotů pro letošní čtvrtou řadu Česko Slovenské SuperStar. Upoutávky půjdou již brzy do televizního oběhu a za úkol mají jediný cíl – přilákat diváky v září k televizním obrazovkám.

Zatímco ještě včera jsme mohli spekulovat dle zveřejněných fotek, jaký hlavní motiv televize Markíza pro své uputávky k SuperStar 2015 zvolila, dnes již byla mlha pochybností zahnána. TV Markíza se vrací zpět k první Česko Slovenské SuperStar v roce 2009, kdy použila jako hlavní motiv nadpřirozené schopnosti porotců. Stejně jako v roce 2009, tak i letos nás tedy čeká v upoutávkách porota v podobě komiksových hrdinů.

Každý z porotců bude mít svou určitou roli komiksového hrdiny, natáčelo se v pražských filmových prostorách na Barrandově a TV Markíza zveřejnila již vůbec první několikasekundový spot, který najdete ve videu níže.

Video najdete v oficiálním archívu televize Markíza zde.

S každým následujícím dnem budou zveřejňovány další a další upoutávky, tentokrát již s jednotlivými porotci.

Sponzorované odkazy:

Takto vypadají chronologicky motivy upoutávek k Česko Slovenské SuperStar:

2009 – 1. série – Superhrdinové
2011 – 2. série – Změn číslo na jméno
2013 – 3. série – Okamžiky, které se neopakují
2015 – 4. série – Superhrdinové

Upoutávky z minulých ročníků můžete najít ke shlédnutí ve včerejším článku zde. Který ročník upoutávek se Vám líbil nejvíce?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít