SuperStar 2015 – Kdo vypadl tentokrát ze SuperStar? (rozhodnutí 15.11.2015)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 kdo vypadl ze SuperStar 15.11.2015

Foto: Dollar Photo Club

Máme za sebou třetí finálové kolo čtvrtého ročníku federativní verze pěvecké show SuperStar 2015, ve kterém šestice soutěžících odzpívala česko-slovenské písně. Celkem se nám představili dnes večer tři dívky a tři chlapci.

Ve třetím finálovém kole bojovaly dívky ve složení Drobná, Danišová a Slepčíková. Z chlapců to byli Kovaliček, Urban a Slepčík. Všech šest odzpívalo česko-slovenské písně, po kterých již následovalo rozhodnutí televizních diváků o tom, kterých pět postoupí do dalšího kola. Pokud jste se nestihli dívat na toto rozhodnutí, opět vám přinášíme výsledky diváckého hlasování.

SuperStar 2015 opustil dne 15.11.2015 (třetí finálové kolo):
Nejméně hlasů získal Štěpán Urban, toho ale porota zachránila žolíkem, a proto v tomto kole nikdo nevypadl. V příštím přímém přenosu vypadnou díky tomu hned dva soutěžící najednou (dva s nejmenším počtem hlasů).

Pokud se chcete zpětně podívat na celý díl včetně vyřazování, najdete ho zde. Napište nám opět svůj názor do komentářového prostoru pod článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít