SuperStar 2015 – Kdo vypadl tentokrát ze SuperStar? (rozhodnutí 15.11.2015)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 kdo vypadl ze SuperStar 15.11.2015

Foto: Dollar Photo Club

Máme za sebou třetí finálové kolo čtvrtého ročníku federativní verze pěvecké show SuperStar 2015, ve kterém šestice soutěžících odzpívala česko-slovenské písně. Celkem se nám představili dnes večer tři dívky a tři chlapci.

Ve třetím finálovém kole bojovaly dívky ve složení Drobná, Danišová a Slepčíková. Z chlapců to byli Kovaliček, Urban a Slepčík. Všech šest odzpívalo česko-slovenské písně, po kterých již následovalo rozhodnutí televizních diváků o tom, kterých pět postoupí do dalšího kola. Pokud jste se nestihli dívat na toto rozhodnutí, opět vám přinášíme výsledky diváckého hlasování.

SuperStar 2015 opustil dne 15.11.2015 (třetí finálové kolo):
Nejméně hlasů získal Štěpán Urban, toho ale porota zachránila žolíkem, a proto v tomto kole nikdo nevypadl. V příštím přímém přenosu vypadnou díky tomu hned dva soutěžící najednou (dva s nejmenším počtem hlasů).

Pokud se chcete zpětně podívat na celý díl včetně vyřazování, najdete ho zde. Napište nám opět svůj názor do komentářového prostoru pod článek.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít