SuperStar 2015 – Kdo se vám líbil ve 3.díle nejvíce? Hlasování

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 - 3.díl hlasování Blíží se nám konec týdne, a tak se pojďme opět podívat na to, kdo se vám nejvíce líbil zatím v posledním třetím díle Česko Slovenské SuperStar 2015, který jsme mohli sledovat v neděli večer. Vidět jsme mohli kromě kvalitních zpěváků i ty méně povedené v podobě například „skákajícího hokejisty„. Prostor ve třetím díle letošní SuperStar dostala i naštvaná maminka jedné ze soutěžících. Tento článek se ale bude týkat pouze těch kvalitních a příjemných vystoupení. Celkem postoupilo do další fáze soutěže třináct soutěžících. Nyní máte opět prostor zvolit toho nejlepšího.

Hlasovat můžete buď pouze pro jednoho soutěžícího nebo pro více postupujících najednou. Hlasování je spuštěno pro všechny zpěváky a zpěvačky, kteří se nám představili ve 3.díle SuperStar 2015, a kteří dostali od poroty zlatou vstupenku „POSTUPUJEŠ DO DALŠÍHO KOLA“. Výsledky vám přineseme před startem 4.dílu SuperStar, to znamená v neděli 20.9.2015.

Vybírat můžete z této třináctky postupujících:
Dalibor Slepčík
Sabina Slepčíková
Marie Tomanová
Barbara Valášková
SImona Grosmidtová
Daniela Peštová
Apple
Vojtěch Švanda
Pavol Kovalíček
Natália Žuffová
Lucia Adamovičová
Alena Shirmanová
Veronika Danisová

 

[socialpoll id=“2295393″]

Kdo se vám líbil nejvíce? Napište nám své tipy na vítěze 3.dílu v komentářích pod článkem.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít