SuperStar 2015 – Kdo je v současnosti největším favoritem na výhru? (po 2.díle)

Sponzorované odkazy

superstar-2015-vysledky-po-2-dile-vitez

Foto: Dollar Photo Club

Blíží se nám v pořadí 3.díl pěvecké show SuperStar 2015, a tak je čas se podívat, kdo je zatím největším favoritem na výhru letošního čtvrtého federativního ročníku.

Po každém odvysílaném díle zde na webu spouštíme hlasování, ve kterém se volí jak největší hvězda dané epizody, tak také největší favorit ze všech postupujících soutěžících. V tuto chvíli máme za sebou sice jen dva díly Česko Slovenské SuperStar 2015, ale pěveckých talentů na výběr je více než dost. Přinášíme vám výsledky, které monitorují největšího favorita za zmíněné dvě odvysílané epizody. Hlasovat se mohlo pro libovolný počet soutěžících, avšak pouze jednou.

Hlasování probíhalo zde na webu několik dní.

Výsledky – SuperStar 2015 – Největší favorit na výhru po 2.díle je:
1. Karolina Přibylová
———————————————————————
2. Marek Pošta
3. Denis Kolek
4. Melinda Noaková
5. Nikola Luptaková
6. Zdeno Mucina
7. Claudia Kudriková
8. Veronika Vrublová
9. Emma Drobná
10. Dominika Zborilová


Jak můžeme vidět, na prvním místě se umístila „pizzařka“ Karolína, která se dostala před porotu SuperStar 2015 vlastně jen tak náhodou. Na druhém místě skončil překvapivě Marek Pošta, který vystupoval jako první v 2.díle ČeskoSlovenské SuperStar 2015, a který zpíval pro svého zesnulého dědu. Na třetím místě skončil Denis Kolek.

Jak se vám tyto výsledky líbily? Souhlasíte s pořadím nebo byste zvolili jiného vítěze? Napište nám své dojmy opět do komentářů pod článek.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít