Superstar 2015 se vrací. Brzy na Markíze a TV Nova!

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 potvrzena

Fotografie bez autorských práv. Zdroj: databáze Pixabay.com

Televize Markíza koupila práva na vysílání další řady pěvecké show, a to SuperStar 2015. Stalo se tak na začátku října.

Slovenská Markíza zakoupila (nebo spíše prodloužila) licenci na vysílání této pěvecké show, která má na Slovensku nejdelší tradici ze všech reality show.

Ačkoliv Markíza licenci prodloužila, zatím jsme oficiální vyjádření po celý dlouhý měsíc od televize Markíza nezískali. Spoustu zahraničních licencí jsou totiž zakoupeny, aby si je nemohla zakoupit jiná konkurenční televize, a leží tak často „v šuplíku“.

Obavy všech fanoušků pěveckých show se ovšem rozplynuly, a to včera v magickém datu 11.11.2014, kdy televize Markíza oficiálně potvrdila, že příští jaro čeká slovenské diváky čtvrtá řada pěvecké show SuperStar. Markíza tuto informaci potvrdila dvěma slovenským deníkům, a to Mediálně.sk a Mediaboom.sk. Podle druhého zmíněného deníku budou castingy zahájeny později než, jak jsme byli u předchozích sérií zvyklí.

Televize Markíza rovněž potvrdila, že se bude jednat opět o česko-slovenskou verzi, nikoliv tedy pouze lokální, slovenskou. Do projektu tak opět vstoupí se svou partnerskou televizí Nova. Kromě této pěvecké show potvrdila Markíza na další rok i šestou sérii reality show Farma.

Zatímco tedy Slovensko ví, že bude příští jaro ve znamení pěvecké show, v Česku zatím o této informaci nikdo neinformoval, a to proto, protože se k nim zatím tato informace nedonesla. Tento server je tedy prvním českým serverem, který o novém ročníku této pěvecké show informuje.

Pokud tedy chcete být i nadále informování v předstihu ohledně castingů, tváří poroty, data startu vysílání, určitě se přidejte na náš facebook, kde tyto informace najdete takřka okamžitě, co budou oznámeny.

Sponzorované odkazy:

Poslední třetí řadu této pěvecké show vyhrála Sabina Křováková. Kdo to bude tentokrát? Cesta čtvrté série Česko-Slovenské SuperStar právě začíná.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít