SuperStar 2015 – hlasování ankety Popularity Poll (3.kolo)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 Popularity Poll 1.kolo

Foto: Dollar Photo Club

V neděli jsme sledovali třetí finálové kolo SuperStar 2015, v němž bojovala o hlasy televizních diváků finálová šestka soutěžících. Je tedy nyní čas opět na hlasování oblíbenosti Popularity Poll.

Toto hlasování určitě znáte z jiných soutěží či minulých let, kdy se každý týden hlasuje pro největšího favorita, a to vždy týden co týden po odzpívaných kolech. Díky tomu můžeme sledovat, jak se sympatie televizních diváků k jednotlivým soutěžícím v průběhu celé show mění.

Nyní tady tedy máme za sebou třetí kolo a s ním i šest statečných. Zvolte toho, kdo si v tuto chvíli (tedy po třetím česko-slovenském finálovém přímém přenosu) zaslouží výhru ze všeho nejvíce.

Hlasování bude skryté, aby nedocházelo k ovlivňování. Hlasovat můžete pouze jednou a pouze pro jednoho soutěžícího. Výsledky přineseme těsně před začátkem čtvrtého finálového kola, abychom viděli, kdo je před čtvrtým finálovým kolem největší favorit na výhru.

Všechny formality jsme tedy již napsali, pusťte se tedy do toho. 3.kolo hlasování oblíbenosti s názvem Popularity Poll může začít.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít