SuperStar 2015 – Čí nepostup vás nejvíce mrzí? (hlasování)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 - Hlasování o nepostupu

Foto: Dollar Photo Club

SuperStar 2015 zná definitivně svou osmičku finalistů, do dalších přímých přenosů postoupila čtveřice kluků v podobě Kovalíček, Slepčík, Křižka a Štěpán Urban. Tato čtyřka zanechala za sebou šest neúspěšných, kteří zůstali před branami živých přenosů.

Nyní v neděli jsme mohli sledovat 2.semifinále dívek, ze kterého rovněž postoupila čtveřice soutěžících. Ve finálových přímých přenosech tak uvidíme čtveřici dívek v podobě – Danišová, Slepčíková, Hazuchová a Drobna. I tato čtyřka porazila šestici dívek, kterým se sen o to, stát se letošní ČeskoSlovenskou SuperStar 2015 definitivně rozplynul.

Pojďme se nyní blíže podívat na to, kdo z vypadnuté dvanáctky soutěžících, vám bude chybět ze všeho nejvíce.

 
[socialpoll id=“2304609″]
 
.
 

Zatímco u prvního semifinále souhlasilo s postupem 74% diváků, výsledek druhého semifinále bylo diváky přijato spíše rozpačitě (spokojených bylo pouze 68% diváků).
 

Podělit se o soutěžící, kteří vám budou v letošní SuperStar 2015 chybět nejvíce, můžete i s ostatními čtenáři v komentářích pod tímto článkem. I my jsme zvědavi, koho zvolíte jako nejvíce „oplakávaného“ soutěžícího.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít