SuperStar 2015 – Chcete Jitku Nováčkovou do další série SuperStar či Hlasu?

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 Jitka Nováčková - rozhovor ANO NE

Foto: Dollar Photo Club

Je to více jak týden poté, co jsme se dozvěděli, kdo se stal oficiálně vítězem letošního ročníku pěvecké show SuperStar 2015.

Tou šťastnou se stala Emma Drobná, která získala titul čtvrté Česko Slovenské SuperStar a peněžní výhru dvou miliónů korun k tomu.

Nyní, když nám čtvrtý ročník skončil, je čas se poohlédnout zpětně na uplynulou sezónu. Začneme nyní naši moderátorkou Jitkou Nováčkovou. Ta byla vybrána z celkového počtu třech adeptek.

Televizní produkce nakonec zvolila právě Jitku, kterou zařadila až do přímých přenosů SuperStar.

Názory na tuto soutěžící se liší, někteří byli s jejím výběrem spokojeni, jiní nikoliv. Abychom zjistili, jak si na tom tato mladá moderátorka u vás opravdu stojí, přinášíme hlasování, ve kterém můžete zvolit, zda si Jitku přejete i do dalších ročníků SuperStar 2016 či SuperStar 2017, popřípadě Hlas ČeskoSlovenska 2016 či Hlas ČeskoSlovenska 2017.

Co se vám na Jitce nejvíce líbilo, a co naopak vám nejvíce vadilo? Čím pro vás zůstane Jitka vzhledem k letošnímu ročníku SuperStar nejvíce zapamatovatelná? Napište nám své reakce do komentářů pod článek.

Sponzorované odkazy:

Těšíme se na Vaše názory.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít