SuperStar 2015 – 5.díl 27.9.2015 – (celý pátý díl)

Sponzorované odkazy

superstar-2015-5-dil-online-27-9-2015 Vysílací den: 27.9.2015

Díl: Pátý

Pořadí dílu : pátá epizoda z počtu patnácti

Fáze: Castinogvé kolo

Je tady úplně poslední castingový díl pěvecké show SuperStar 2015, ve kterém jsme viděli úplně poslední postupující zpěváky a zpěvačky do nejlepší stovky. V tomto posledním pátém díle jsme mohli vidět například soutěžící, která pochází z planety Fazole, nebo také mladíka zpívajícího na Václavském náměstí. Dnešní pátý díl představil i několik velmi nadějných zpěváků, konkrétně například Renátu Holíkovou, která se stává společně s dalšími soutěžícími předchozích dílů velkou favoritkou na postup do živých semifinálových přenosů.

5.díl placeně na netu): 5.díl můžete sledovat ve větší kvalitně online na webu za poplatek, a to na serveru Voyo.cz nebo na webu televize Markíza, konkrétně- Voyo.sk.

Bezplatné sledování 5.dílu online: Pokud chcete sledovat 5.díl Česko Slovenské SuperStar online zdarma na webu bez poplatků, můžete si celý díl pustit na webu televize Markíza zde.

Sponzorované odkazy:

[socialpoll id=“2297301″]
.
Veškeré postupující zpěváky a zpěvačky z 5.dílu SuperStar 2015 najdete v sekci postupující zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít