SuperStar 2015 – 4.díl 20.9.2015 – (celý čtvrtý díl)

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 4.díl online 20.9.2015Vysílací den: 20.9.2015

Epizoda: Čtvrtý

Pořadí dílu : čtvrtá epizoda z počtu patnácti

Fáze: Castinogvé kolo

Blížíme se pomalu do finiše castingových kol letošní čtvrté federativní soutěže SuperStar 2015, dnešní čtvrtý díl je předposledním dílem, ve kterém můžeme vidět soutěžící na veřejném castingu bojující o postup do TOP100. Celkově nás tedy čeká ještě jeden poslední pátý díl, který budeme moci sledovat další týden v neděli. Nyní ale máme na řadě čtvrtou epizodu, pokud tedy chcete sledovat tento čtvrtý díl online na internetu, přinášíme vám opět odkazy, kde si můžete celý tento díl SuperStar 2015 online spustit na internetu.

4.díl placeně na netu): 4.díl můžete sledovat ve větší kvalitně online na webu za poplatek, a to na serveru Voyo.cz patřící televizi Nova anebo na webu televize Markíza – Voyo.sk.

Zdarma sledování online: Pokud vám nevadí větší počet reklam během sledování tohoto čtvrtého dílu SuperStar 2015, můžete si celý díl pustit zdarma online na webu televize Markíza zde.

Sponzorované odkazy:

[socialpoll id=“2295979″]
.
Pokud vás zajímá pouze, kdo postoupil z pátého dílu letošní Česko Slovenské SuperStar 2015, tak všechny postupující najdete v sekci zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít