SuperStar 2015 – Kdo vyhrál duel?

Sponzorované odkazy

superstar-2015-kdo-vyhraje-souboj-finale

Foto: Dollar Photo Club

Velké finále SuperStar 2015 se pomalu ale jistě blíží. O tom, kdo vyhrál SuperStar 2015, se dozvíme už v neděli večer. V tento den proti sobě nastoupí poslední trojice soutěžících. Jeden z nich bude vítěz SuperStar 2015.

V tuto chvíli probíhá na našem webu dvě hlasování, jedno je Popularity Poll, ve kterém se volí neveřejně vítěz ze všech třech posledních soutěžících a druhé hlasování je již veřejné, a zde bojuje proti sobě Emma Drobná a Štěpán Urban.

Dnes je tady nový den, a tak nás čeká další duel, tentokrát v něm nastupuje Emma Drobná proti Pavlovi Kovaličkovi.

Každé takové duelové hlasování bude vždy probíhat na tomto webu veřejně, to znamená, že uvidíte průběžné výsledky.

Díky těmto viditelným průběžným výsledkům můžeme vidět, kdo má v tuto chvíli nejsilnější startovní pozici do Velkého finále, které uvidíme už 6.12.2015.

Pojďme se tedy pustit do hlasování. Čeká nás tedy duel Emma vs. Pavol. Kdyby tato dvojice stála proti sobě v úplném závěru SuperStar, koho byste si přáli více jako vítěze SuperStar?

Sponzorované odkazy:

Zítra nás bude čekat úplně poslední duelové hlasování, ve kterém proti sobě nastoupí dva kluci – Štěpán Urban a Pavol Kovalíček.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít