SuperStar 2015: 2. díl přinesl novou Ivetu Bartošovou i českou „Kim Kardashian“

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 - podoba Iveta Bartošová a Kim Kardashian

Foto: Dollar Photo Club

2.díl nové série SuperStar 2015 přinesl postup dvanácti potenciálních zájemců o to, stát se čtvrtou Česko Slovenskou SuperStar. Tento díl byl výjimečný nejen díky velkým a zajímavým pěveckým hlasům, ale také jejich vizuálním podobám. Dvě ze soutěžících, které postoupily do dalšího kola, jsou velmi zajímavé svým vzhledem. Alespoň tak se to píše v médiích, které pro vás monitorujeme.

SuperStar 2015 – Česká Kardashian

První ze soutěžících, která postoupila do dalšího kola Česko Slovenské SuperStar 2015 je podobná jedné ze světových celebrit, a to Kim Kardashian. Tedy né přímo ní, ale její nevlastní sestře. Tipnete si, která ze soutěžících dostala od česko-slovenských médií nálepku jako „česká Kim Kardashian“? Na výběr máte z těchto soutěžících druhého dílu.

[socialpoll id=“2293953″]

Výsledek se dozvíte zde, kde najdete i porovnávající fotografii.

SuperStar 2015 – Druhá Iveta Bartošová

Další zajímavou nálepku zvolila česká a slovenská média pro další z postupujících 2.dílu SuperStar 2015, tentokrát média nelovily v zahraničních vodách, ale v těch českých. Jedna z postupujících se totiž údajně velmi podobá české zpěvačce Ivetě Bartošové. Zkuste si opět tipnout, která z postupujících druhé epizody to může být. Výsledek najdete opět v odkazu pod anketou.

[socialpoll id=“2293955″]

Fotografii soutěžící, která je podobná Ivetě Bartošové najdete zde

Souhlasí vám podoba u obou soutěžících nebo vám přijdou tyto nálepky přehnané? Napište nám opět do komentářů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít