SuperStar 2015: 2. díl přinesl novou Ivetu Bartošovou i českou „Kim Kardashian“

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 - podoba Iveta Bartošová a Kim Kardashian

Foto: Dollar Photo Club

2.díl nové série SuperStar 2015 přinesl postup dvanácti potenciálních zájemců o to, stát se čtvrtou Česko Slovenskou SuperStar. Tento díl byl výjimečný nejen díky velkým a zajímavým pěveckým hlasům, ale také jejich vizuálním podobám. Dvě ze soutěžících, které postoupily do dalšího kola, jsou velmi zajímavé svým vzhledem. Alespoň tak se to píše v médiích, které pro vás monitorujeme.

SuperStar 2015 – Česká Kardashian

První ze soutěžících, která postoupila do dalšího kola Česko Slovenské SuperStar 2015 je podobná jedné ze světových celebrit, a to Kim Kardashian. Tedy né přímo ní, ale její nevlastní sestře. Tipnete si, která ze soutěžících dostala od česko-slovenských médií nálepku jako „česká Kim Kardashian“? Na výběr máte z těchto soutěžících druhého dílu.

[socialpoll id=“2293953″]

Výsledek se dozvíte zde, kde najdete i porovnávající fotografii.

SuperStar 2015 – Druhá Iveta Bartošová

Další zajímavou nálepku zvolila česká a slovenská média pro další z postupujících 2.dílu SuperStar 2015, tentokrát média nelovily v zahraničních vodách, ale v těch českých. Jedna z postupujících se totiž údajně velmi podobá české zpěvačce Ivetě Bartošové. Zkuste si opět tipnout, která z postupujících druhé epizody to může být. Výsledek najdete opět v odkazu pod anketou.

[socialpoll id=“2293955″]

Fotografii soutěžící, která je podobná Ivetě Bartošové najdete zde

Sponzorované odkazy:

Souhlasí vám podoba u obou soutěžících nebo vám přijdou tyto nálepky přehnané? Napište nám opět do komentářů.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít