SuperStar 2015 – 1.duel – Emma Drobná vs. Štěpán Urban – Zvolte vítěze

Sponzorované odkazy

superstar-2015-emma-drobna-vs-stepan-urban-soubor-finale-vitez

Foto: Dollar Photo Club

Už v neděli nás čeká poslední přímý přenos letošní SuperStar 2015, ve kterém se postaví proti sobě hned tři soupeři. Emma Drobná nastoupí proti Štěpánovi Urbanovi a Pavlovi Kovalíčkovi. Jen jeden z nich vyhraje a stane se tak vítězem SuperStar 2015. Kdo to bude?

Abychom porovnali síly jednotlivých soutěžících, respektive síly televizních diváků, přichystaly jsme celkově tři hlasování, které budou monitorovat, jak si jednotliví soutěžící vedou ve vašich sympaticích, a to přímo proti sobě. Do neděle se zde objeví hned tři hlasování, a to v této podobě:

Emma Drobná vs. Štěpán Urban
Pavol Kovalíček vs. Emma Drobná
Štěpán Urban vs. Pavol Kovalíček

Každé hlasování bude probíhat na tomto webu veřejně, oproti hlasování Popularity Poll, které již na tomto webu probíhá, budou průběžné výsledky viditelné.

Díky těmto jednotlivým duelům tak budeme moci lépe odhadnout, kdo postoupí ve Velkém SuperFinále do poslední finálové dvojice a kdo se umístí na třetí bronzové pozici.

Jako první je tady tedy duel Emma Drobná vs. Štěpán Urban. Pokud by tato dvojice stála ve Velkém Finále proti sobě v úplném závěru, koho z této dvojice byste si přáli více jako vítěze? Hlasovat můžete v anketě níže.

Sponzorované odkazy:

Jíž zítra během dne vám přineseme v pořadí druhý duel, tentokrát v podobě Pavol Kovalíček vs. Emma Drobná.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít